PROGRAM 9. SUWAŁKI BLUES FESTIVAL 7 – 10 lipca 2016

 

 

Największy plenerowy festiwal bluesowy w kraju. 4 dni koncertów, 2 profesjonalne sceny plenerowe, 7 klubów festiwalowych, konkurs zespołów bluesowych oraz koncerty w centrum miasta, śniadania bluesowe, koncerty akustyczne i nocne koncerty klubowe połączone z jam sessions.

 

13.02.2015r. Centrum Stocznia Gdańska wypełniło po brzegi fanami muzyki elektronicznej. Nic dziwnego - do Polski po raz pierwszy zawitał Skrillex, 27-letni amerykański DJ i producent muzyczny który zajmuje się produkcją szeroko pojętej muzyki elektronicznej z gatunku dubstep i pochodnych.

19 stycznia 2015 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbył się wieczór wspomnień poświęcony Janowi Nowakowi-Jeziorańskiemu w 10. rocznicę Jego śmierci. W spotkaniu wziął udział Prezydent RP Bronisław Komorowski.

W tym roku, po raz pierwszy, obsługą Suwałki Blues Festiwal 2014 festiwalu na dwóch głównych scenach zajęła się miejscowa firma Bayer Media, która dostarczyła i obsługiwała nie tylko sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, ale również multimedia (dwa telebimy), sceny, płotki, a nawet... 

30.08.2014 r. na Rynku Kościuszki w Białymstoku odbył się jeden z najważniejszych koncertów tego lata w regionie pn. "Białystok Miasto Dobrej Muzyki". Na scenie wystąpiły takie gwiazdy jak Oksana Predko, Marika z zespołem Spokoarmia, Enej oraz Justyna Steczkowska.

Zakończyła się 16 edycja Mazury AirShow 2014. Największe cywilne pokazy lotnicze w Polsce i jedyne w Europie realizowane w takiej scenerii odbyły się w Giżycku. Piloci z Polski, Szwecji, Litwy, a nawet Jordanii zaprezentowali pokazy akrobatyczne maszyn najróżniejszego typu. Partnerami wydarzenia były Bayer Media, Radio 5 oraz Stollar. 

12 lipca 2014 roku zakończyła się siódma edycja Suwałki Blues Festival. Bayer Media uczestniczyło w wydarzeniu w zakresie kompleksowej obsługi technicznej głównych koncertów, tj.  

 

nagłośnienia, oświetlenia, telebimów oraz konstrukcji scenicznych. Na festiwalu wystąpiły światowe gwiazdy m.in.